Erkek Klasik Ayakkabı

Erkek Klasik Ayakkabı / PAPSAN

1978'den bugüne PAPSAN, ayakkabıcılık sektöründe güvenirliğin ve kalitenin adı oldu. Bilgi birikimiz becerilerimizden, tecrübelerimiz fikirlerimizin, merakımız ise ilhamımızın kaynağıdır.
Müşterilerimiz ve tüm paydaşlarımız PAPSAN'ın daima yanlarında olduğunu bilirler.Onları dinler, ihtiyaçlarını anlar, onların başarısı için en uygun koşulları sağlarız.

Senelerce erkek ayakkabısı üretimine ağırlık veren firmamız, 2012 senesinden itibaren bayan ayakkabısı üretimine de başlamıştır. Aynı erkek ayakkabısında olduğu gibi, seçilen modeller günlük kullanıma hitap eden şık, rahat ve spor modellerdir.

KİLOMETRE TAŞLARI

PAPSAN 1978 senesinde Ayakkabıcılık sektörünün o devirde kalbi olan Gedikpaşa semtinde bir aile işletmesi olarak kurulmuştur. Seneler geçtikçe artan talepler karşısında, bu taleplere cevap verebilmek gayesiyle işin büyümesi gerekmiştir. Bu sebeple PAPSAN imalatını daha düzgün, modern usullerele yapabilmek gayesiyle hali hazırda kurulu işyerine geçmek durumunda kalmıştır.

Laleli piyasasının revaçta olduğu dönemlerde ihracatın önemini kavrayan PAPSAN, yurtdışı fuarlara da katılarak yerli müşteri portöyü yanında yabancı müşterilere de hizmet vermeye başlamıştır.

Her katılınan fuarda bu sektördeki gelişmeler yakından takip edilerek modern üretim teknolojileri işletmeye katılmış ve aynı zamanda üretim kapasitesi de yükseltilmiştir.

TOP